Když na radnici zavítá člověk, který má za sebou roky vedení celého kraje, je to vždycky skvělá příležitost. Když s ním pak můžete zasednout k jednomu stolu a otevřeně si popovídat, je to především obrovská inspirace.
Nešlo „jen“ o zdvořilostní posezení, ale o konstruktivní a hlubokou debatu o strategii rozvoje našeho města. Probrali jsme, kam by Světlá měla směřovat, jak chytrým plánováním chránit její jedinečný ráz a co jsou v současné době naše největší výzvy.
Potvrzení, že jdeme správnou cestou
A výsledek? Neuvěřitelně nás nabilo, že se panu bývalému hejtmanovi Vítězslavu Schrekovi náš pohled na město líbil. Ocenil, že nad věcmi přemýšlíme v souvislostech a s dlouhodobou vizí. To, že člověk s tak bohatými zkušenostmi z krajské politiky hodnotí náš přístup jako správný a smysluplný, je pro nás silným signálem, že jdeme správnou cestou.
Jeho slova: „Držte se, jen tak dál a zabojujte!“ nám teď znějí v uších.
Děkujeme za návštěvu, cenné rady a obrovskou podporu. Jdeme do toho naplno!


